Serwis samochodowy Bukowie

Dobry serwis samochodowy w Bukowie

SERWIS GRZEGORZ FĄFARA w Bukowie działa na rynku 2015 roku. Wiele lat temu zaczynaliśmy od małego warsztatu, który podążając za potrzebami kierowców i branży motoryzacyjnej stał się nowoczesnym i kompleksowym serwisem samochodowym. Ciągle się rozwijamy i nawiązujemy nowe współprace biznesowe po to, aby oferować naszym Klientom najwyższą jakość usług w najlepszej cenie.

W naszym warsztacie świadczymy pełen zakres usług związanych z wymianą rozrządów tylko w samochodach marki BMW. Specjalizujemy się tylko w wymianie rozrządów. Współpracujemy z ponad 250 dostawcami części, narzędzi warsztatowych i sprzętu diagnostycznego.

Zobacz naszą ofertę »

SERWIS GRZEGORZ FĄFARA - zespół pasjonatów

Mechanicy i diagności samochodowi mimo, że posiadają wieloletnie doświadczenie, ciągle podnoszą swoje kwalifikacje. Idziemy krok w krok za zmieniającą się motoryzacją, szkolimy się w nowych rozwiązaniach technologicznych, testujemy nowoczesne urządzenia do diagnostyki i napraw - ogólnie mówiąc: nie boimy się nowego! Jeśli szukasz dobrego serwisu samochodowego w Bukowie - zapraszamy!

Naszym Klientom zapewniamy:

  • Konkurencyjne ceny

  • Szybką naprawę bez kolejek

  • Samochód zastępczy lub transport

  • Pełną kontrolę kosztów naprawy

Części, z którymi daleko zajedziesz

Wyspecjalizowana kadra i dobry sprzęt to tylko połowa sukcesu. Aby klienci mogli cieszyć się z fachowej naprawy swojego auta, potrzebne są do tego wysokiej klasy, trwałe podzespoły! W związku z tym w naszym serwisie znajdziesz:

  • części oryginalne,
  • części zamienne znanych marek - dedykowane dla Twojego modelu pojazdu (po numerze VIN),
  • nowoczesne podzespoły zamienne marki ProfiPower.

To Ty decydujesz, które z nich trafią do Twojego samochodu podczas naprawy, jednak co istotne - każdy nasz Klient może liczyć na pełne wsparcie techniczne i doradztwo naszych pracowników. Nasi specjaliści pomogą Ci dobrać części dostosowane do Twojego stylu jazdy.

Jesteśmy transparentni w kosztach naszych usług. Doradzamy, jeśli dana część nie wymaga jeszcze wymiany - nie narażamy naszych Klientów na niepotrzebne wydatki.

Jeśli chcesz mieć sprawne auto i pieniądze w portfelu, odwiedź nasz serwis!

Skontaktuj się »

Zobacz galerię zdjęć »